• Międzyszkolna Sieć Współpracy Nauczycieli stosujących TIK w nauczaniu

• 19 listopada 2019 r. została powołana Międzyszkolna Sieć Współpracy Nauczycieli stosujących  TIK w nauczaniu, której celem jest nawiązywanie kontaktów i współdziałania pomiędzy szkołami, udział w lekcjach otwartych, wymiana doświadczeń i analiza tzw. „dobrych praktyk” stosowanych przez nauczycieli, a także tworzenie nowych rozwiązań na potrzeby szkół uczestniczących w sieci.

W tym dniu w Publicznej Szkole Podstawowej w Kietlinie odbyło się również pierwsze spotkanie koordynatorów działań w zakresie zastosowania TIK w ramach programu „Aktywna Tablica”. Spotkanie poprowadzili e - koordynatorzy: p. Izabela Kaczmarczyk - nauczycielka PSP w Strzałkowie oraz p. Grzegorz Ciepielewski - nauczyciel PSP w Kietlinie.

W skład Międzyszkolnej Sieci Współpracy Nauczycieli stosujących TIK weszły:

- Publiczna Szkoła Podstawowa w Kietlinie,

- Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoszowie,

- Publiczna Szkołą Podstawowa w Szczepocicach,

- Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzałkowie,

- Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziepółci,

- Publiczna Szkołą Podstawowa w Rzejowicach,

- Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Radomsku.